Kúra Akné a problémy s pokožkou K26+K26A

Intenzívna kúra z tinktúr, ktoré sa užívajú pri akné a problémoch s pokožkou. Vo väčšine prípadov sa čoskoro dostavuje priaznivý efekt v podobe čistejšej pleti.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
K26+K26A
45,85 € s DPH 38,21 € bez DPH
+ -
intenzívna kúra

Kúra Akné a problémy s pokožkou K26+K26A

Kúra z tinktúr, ktoré sa užívajú pri akné a problémoch s pokožkou. Vo väčšine prípadov sa čoskoro dostavuje priaznivý efekt v podobe čistejšej pleti.

Zloženie kúry K26: kapucínka T21, krvčistiaci extrakt T20 , Plamienka zamatovohlúbiková T35, breza P2, jelša P36

Postup užívania kúry K26: Súčasne kvapkať T21+T20+T35+P2, po doužívaní P2 pridajte P36 a všetko doužívať.

Po skončení poslednej fľaštičky pokračujeme v užívaní pokračovacou kúrou K26A.

Zloženie kúry K26A: Krvčistiaci extrakt T20, Kapucínka T21, Breza P2, Jelša P36

Postup užívania kúry K26A: Súčasne kvapkať T20+T21+P2, po doužívaní P2 pridajte P36 a všetko doužívať. K jednotlivým púčikom si ešte môžete dokúpiť ešte jednu fľaštičku P30.

Intenzívna kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

Pomáha tiež Psorisan SV4.

Pri problémoch s hormonálnou nerovnováhou, najmä v tínedžerskom veku odporúčame kombináciu: Femina, Plamienka zamatovohlúbiková, Čierna ríbezľa.

K vonkajšiemu použitiu odporúčame najmä: štvorkvetovú masť s bazou, grepový olej, prípadne Ekzelup či Psorikalis.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.