Komplexná kúra Podpora plodnosti mužov aj žien

Jednotlivé zložky tejto komplexnej kúry priaznivo ovplyvňujú plodnosť mužov aj žien.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k05k08vk04
70,90 € s DPH 59,08 € bez DPH
+ -

Komplexná kúra Podpora plodnosti mužov aj žien

Jednotlivé zložky tejto komplexnej kúry priaznivo ovplyvňujú plodnosť mužov aj žien.

Zloženie kúry: Kúra K05, Kúra K08, Sedací kúpeľ pre ženy. Máme veľmi dobré výsledky pri užívaní tejto zostavy, ktorá môže byť aplikovaná aj ako doplňujúca liečba pri pokusoch s umelým oplodnením.

Kúru K05 užívajú ženy, kúru K08 užívajú muži

Denná dávka je uvedená na každej fľaštičke, možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.