K34 kúra Srdce a cievy, prevencia

Kúra pre posilnenie srdca, priaznivé ovplyvnenie ciev a podporu normálnej srdcovej činnosti. Vybrané byliny navodzujú očistu ciev, upokojenie vegetatívnych nervov a zlepšenie prekrvenia. Jej ochranné pôsobenie je veľmi vhodné pre osoby vo vyššom veku.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k34
23,05 € s DPH 19,21 € bez DPH
+ -

K34 kúra Srdce a cievy, prevencia

Kúra pre posilnenie srdca, priaznivé ovplyvnenie ciev a podporu normálnej srdcovej činnosti. Vybrané byliny navodzujú očistu ciev, upokojenie vegetatívnych nervov a zlepšenie prekrvenia. Jej ochranné pôsobenie je veľmi vhodné pre osoby vo vyššom veku.

Zloženie kúry: ginko biloba T14, muškát T31, breza P2, lieska P29

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T14+T31+P2, po doužívaní P2 pridajte P29 a všetko doužívať.

K vonkajšiemu použitiu na zlepšenie prekrvenia odporúčame: Masť z pijavíc SOFIA a masť ANS-1.

Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

Po skončení poslednej fľaštičky ak potiaže ešte pretrvávajú možno kúru ešte raz zopakovať. Následne môžete preventívne užívať novú bylinnú zmes Valocardum.

Odporúčame preventívne 2x za rok pre ľudí 35+.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie, podľa potreby aj v spolupráci s odborným lekárom.

zloženie kúry

  • T14 Ginkgo dvojlaločné - pamäť, srdce a cievy, zrak
  • T31 Muškát ružový - srdce, cievy, zápal
  • P02 Breza previsnutá - tinktúra púčiková
  • P29 Lieska obyčajná - skleróza, srdce, cievy

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.