K30 Kúra Pečeň a žlčník, prečistenie

Táto bylinková kúra sa odporúča ako základná kúra pri prečistení a revitalizácii pečene a žlčníka.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k30
30 € s DPH 25 € bez DPH
+ -

K30 Kúra Pečeň a žlčník, prečistenie

Táto bylinková kúra sa odporúča ako základná kúra pri prečistení a revitalizácii pečene a žlčníka.

Užíva sa pri jarných detoxikačných kúrach, po oslavách a hodovaniach, ale aj v rekonvalescencii po chorobe pečene a žlčníka. Okrem toho, že sú zamerané na zlepšenie pečeňových funkcií, prispievajú k dobrému tráveniu a zmierňujú únavu.

Zloženie kúry: pestrec T30, maralí koreň T24, breza P2, borievka P15, raž P50

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T30+T24+P2, po doužívaní P2 pridajte P15, po doužívaní P15 využívajte P50 a všetko doužívať. K jednotlivým púčikom si ešte môžete dokúpiť ešte jednu fľaštičku T24 alebo P57.

Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

Po skončení poslednej fľaštičky možno pokračovať v užívaní kúrou pokračovacou kúrou K30A alebo kúrou K30E.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.