K19 kúra Potencia a plodnosť

Kúra sa odporúča pri problémoch s potenciou, ako fyzického, tak aj psychického pôvodu.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k19
33 € s DPH 27,50 € bez DPH
+ -

K19 kúra Potencia a plodnosť

Kúra sa odporúča pri problémoch s potenciou, ako fyzického, tak aj psychického pôvodu.

Obsiahnuté bylinky sa užívajú pri revitalizáciu reprodukčných orgánov, čo prispieva ku skvalitneniu zážitkov v tejto oblasti vnímania.

Zloženie kúry: kotvičník T19, Leuzea T24, brezové jahňady P3, dub P12, sekvojovec mamutí P43

Postup užívania kúry: Súčasne budete užívať T19+T24+P3, po využití fľaštičky brezových jahniad P3 vezmete dub P12, po dube nasleduje sekvoja P43 a všetko doužívať.

Kúra končí postupným využitím fľaštičiek.

Po skončení poslednej fľaštičky, ak ťažkosti ešte pretrvávajú, možno pokračovať v užívaní opakovaním kúry.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.