K07 kúra Zápaly nervov, obrna

Kúra revitalizuje nervový systém, pomáha pri rekonvalescencii po nervových poruchách, poškodeniach nervov, miechy a mozgu. Použité byliny zlepšujú prekrvenie a upokojujú.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k07
30 € s DPH 25 € bez DPH
+ -

K07 kúra Zápaly nervov, obrna

Kúra revitalizuje nervový systém, pomáha pri rekonvalescencii po nervových poruchách, poškodeniach nervov, miechy a mozgu. Použité byliny zlepšujú prekrvenie a upokojujú.

Taktiež sa kúra užíva pri zápale trojklanného nervu.

Zloženie kúry: Ľubovník T 40, Ježibaba guľatohlavá T1, Breza P2 , Javor poľný P17, Topoľ čierny P46

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T40+T1+P2, po doužívaní P2 pridajte P17, po doužívaní P17 využívajte P46 a všetko doužívať.

Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek. Po skončení poslednej fľaštičky, ak ťažkosti ešte pretrvávajú, odporúčame kúru K07E.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Parametre

indikácieobrna, zápaly nervov

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.