Dýchacie cesty, zápaly, alergie

Zloženie kúry predstavuje kompletnú regeneráciu slizníc dýchacích ciest so zameraním na ich zdravý stav a funkciu, posilňuje imunitný systém, uľahčuje dýchanie, posilňuje imunitný systém. Má tiež antibakteriálne a očisťujúce účinky a zmierňuje zápaly. KNIHA ANO NO grátis.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
dychacie-cesty-ano-no
55,60 € s DPH 46,33 € bez DPH
+ -

Dýchacie cesty, zápaly, alergie

Zloženie kúry predstavuje kompletnú regeneráciu slizníc dýchacích ciest so zameraním na ich zdravý stav a funkciu, posilňuje imunitný systém, uľahčuje dýchanie, posilňuje imunitný systém. Má tiež antibakteriálne  a očisťujúce účinky a zmierňuje zápaly.

KNIHA ANO NO grátis.

Vybrané byliny sa užívajú aj pri pôsobení mikróbov v dýchacích cestách, pri nepokojnom dýchaní.

Zloženie kúry: Kapucínka T21, Respiro T52, Šampiňón T45, Nechtík T26, Grep T11, Čierna ríbezľa P7, Hrab P14, Vrba P49 a Kozinec P68 + Sprej dýchacie cesty.

Postup užívania kúry:

Súčasne kvapkať T21+T52+T45, po doužívaní T21 pridajte T26, po doužívaní T52 pridajte T11, po využívaní T45 pridajte P7, následne P14, P49 a P68 a všetko doužívať. K jednotlivým púčikom si ešte môžete dokúpiť bylinný sprej na dýchacie cesty, prípadne OXY sprej.
Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle. Kvapkať spolu do cca 1 dl vody.

Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek podľa potreby na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.  Môžem odporučiť aj súbežné užívanie doplnku výživy L-Complex H-Technology.

L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím. V kombinácii s bylinnými macerátmi urýchľuje liečbu, nakoľko čistí nežiadúce nánosy a zápalové ohniská v cievach a podporuje likvidáciu baktérií. Vďaka svojmu zloženiu z troch aminokyselín (L - Arginín báza, L - Citrulin malát a L - Ornitin AKG) a ich pomeru, umožňuje v praxi výrazne uplatniť jeden z najväčších objavov modernej medicíny z konca minulého storočia, tzv. terapiu pomocou oxidu dusnatého (NO) a poznatky, že oxid dusnatý funguje v obehovom systéme ako signálna molekula. Tento objav bol v roku 1998 ocenený Nobelovou cenou za medicínu.

 

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.