Dihydroquercetin plus

Dihydroquercetin plus je bioflavonoid, ktorý sa získava zo sibírskeho smrekovca. Niekedy sa nazýva aj Vitamín P a patrí medzi antioxidanty. Má priaznivý vplyv na srdce, cievny systém a na podporu cirkulácie krvi v celom cievnom riečisku aj v tých najmenších kapilárach.

Výrobca:
iné produkty
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
dihydroquercetin
38,50 € s DPH 32,08 € bez DPH
+ -
Novinka

Dihydroquercetin plus

Dihydroquercetin plus je bioflavonoid, ktorý sa získava zo sibírskeho smrekovca. Niekedy sa nazýva aj Vitamín P a patrí medzi antioxidanty. Má priaznivý vplyv na srdce, cievny systém a na podporu cirkulácie krvi v celom cievnom riečisku aj v tých najmenších kapilárach. Zvyšuje imunitu organizmu. Má masívny antioxidačný účinok a omladzujúci efekt. Preukázal sľubné farmakologické účinky na zvládanie zápalov, mikrobiálnych infekcií, oxidačného stresu a kardiovaskulárnych porúch. Denná dávka v takto upravenej podobe stačí v množstve 25mg. Pre svoje silné protizápalové a antialergické účinky slúži ako účinná ochrana v obdobiach, charakteristických hlavne vírusovými a bakteriálnymi infekciami. Dihydroqercetín (taxifolín) je dokonca niektorými biochemikmi uznaný ako látka, ktorej chemické molekuly by mohli preventívne fungovať ako liek proti vírusom, a aj proti koronavírusu.

Doplnok výživy v balení 500 mg účinnej látky, 20 tabliet po 25 mg, denná dávka 1 tbl.

Odporúčame dodržať dennú dávku.

Parametre

obsah20 tbl

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.